Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


Mirctr Mobil sitelerine hoşgeldiniz.. Sizlerde seviyeli, saygılı hoş sohbet geçirebileceğiniz mirctr sohbet sitelerinde olmaya ne dersiniz.Çünkü en kaliteli ve en keyifli sohbetler sade ve sadece bizim sunucumuzda yaşanıyor.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Burak Kut KimdirDün akşam yayınlanan ibo show’a konuk olan Burak Kut 90’lı senelerde karşımıza çıkan insanla şuan 48 yaşında olan bir insanla pek bir fark olmadığını gördük.Söylediği şarkılarla ve yaptığı dans adeta yeniden doğmuş gibi izleyicileri ekran karşısına kitledi.Bende Burak Kut Kimdir diye merak edenler için bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Burak Kut vikipedi

Yakışıklı şarkıcı Burak Kut 27 Ağustos 1973 yılında İstanbulda doğmuştur.Daha ortaokul yıllarında müziğe olan tutkusu sayesinde ortaokul orkestrasıyla beraber çalışmaya başlamıştır.Daha sonra Şehremini lisesine geçen sanatçımız burada müzik dersi olmadığı için sıkılmış, İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar lisesine geçiş yapmıştır.Burada flüt ve piyano dersleri aldığını biliyoruz, birkaç videosunuda izlemişliğim var gerçekten bu iki aleti iyi kullandığını biliyoruz.Lise yıllarında solist olarak yarışmalara katıldı ve üst üste 3 sene birinci olarak ilerideki hayatı için iyi bir ses sanatçısı olmaya aday gösterilmiştir.

Liseyi bitirdikten sonra Hakan Peker’in sahip olduğu Peker Müzikle anlaşıp ilk albümü olan Benimle Oynama Çılgınım kasetini çıkarmıştır.O senelerde bebeto lakabı takılan sanatçı kısa zamanda yükselişe geçmeye başlamıştır.O dönemde en çok konser veren sanatçıların başında yer aldı.Müzik ödüllerinde çıkardığı kaset ile beraber hemen hemen bütün ödülleri kazanmıştır.

Kısa albüm adlarını ve çıkardığı seneyi yazalım.

 • Benimle Oynama – 1994
 • Nereden geldim nerelere gideceğim – 1995
 • Küçük Prens – 1997
 • Derdim var maxi single – 1997
 • Burak Kut – 2000
 • Komple – 2007
 • İlaç – 2009
 • Sevginin her hali maxi single – 2013
 • Olduğu kadar olmadığı kader – 2015
 • Kabine Sor – 20151 Yorum

 1. kerem

  9 Mart 2021 at 00:07

  genç yıllarımda en çok dinlediğim sanatçılardan biri burak kut, yazı çok güzel emeğinize sağlık..

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.