Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


Mirctr Mobil sitelerine hoşgeldiniz.. Sizlerde seviyeli, saygılı hoş sohbet geçirebileceğiniz mirctr sohbet sitelerinde olmaya ne dersiniz.Çünkü en kaliteli ve en keyifli sohbetler sade ve sadece bizim sunucumuzda yaşanıyor.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Marketler AçıkmıHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamaların genişletilmesi hususunda yapılan açıklamaya göre marketlerin veya bakkalların hafta sonu kaça kadar açık olacağı konuşuluyordu..

Merak eden vatandaşlarımız için bu yazıyı yazma karar aldım.Kendimde market sektöründe çalıştığım için hemen marketler hafta sonu açık mı konusuna bir son verelim.

Şok a101 Bim gibi yüksek cirolu olan mağazalarla yapılan toplantı kararı sonra hafta içi marketler 10:00-20:00 arası çalışacak.Vakaların düşük olduğu illlerde ise hafta sonuda marketler açık olacak.Turuncu renkte olan iller, yani coronavirüs sayılarında tehdit gösteren şehirlerde hafta sonu marketler Cumartesi günü 10:00-20:00 devam edecek.Pazar günü ise 10:00-17:00 arasında hizmete açık olacağı kararlaştırıldı.

Sizlerden şahsi olarak ricam ise marketlere ihtiyacınız olduğu kadar gidilmeli gereksiz alışverişlerden kaçınılması konusunda yardımlarınızı bekliyoruz.Covid-19 hayatımıza girdiği andan itibaren market ve sağlık çalışanları çok çalışıyor bu konuda dikkat etmeye özen gösterelim.Genelde sabahları daha sakin alışveriş ortamı bulunuyor.İhtiyaçlarınız dahilinde fazla durmamalı derhal marketlerden yada bakkallardan ivedi şekilde çıkmanız sağlığınız açısından çok önemli..Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.