Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


Mirctr Mobil sitelerine hoşgeldiniz.. Sizlerde seviyeli, saygılı hoş sohbet geçirebileceğiniz mirctr sohbet sitelerinde olmaya ne dersiniz.Çünkü en kaliteli ve en keyifli sohbetler sade ve sadece bizim sunucumuzda yaşanıyor.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Migros Zarar AçıkladıMigros 2020 yılında zarar ettiğini açıkladı..

Koronavirüs dolayısıyla alışveriş sektörü tavan yapmıştı.Market sektörü pandemi süresince patlama satışlar yapmıştı, bunların başında Migros süpermarket zincirleride yer alıyordu.

Bunların yanı sıra kamuoyu aydınlatma platformuna açıklama yapan Migros yöneticileri 2020 kazanç tablosuna göre 403 milyon tl zarar ettiğini açıkladılar.

MİGROS 2020 ZARAR RAPORU

Migros market zinciri 4.çeyrek döneminde 121 milyon tl lira olarak söylendi.Aslına bakarsanız bu açıklamanın yaklaşık 40 kar ile açıklanacağı düşünülürken zarar yazması herkes tarafından şaşırılacak bir olay olarak değerlendirildi..Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.