Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


Mirctr Mobil sitelerine hoşgeldiniz.. Sizlerde seviyeli, saygılı hoş sohbet geçirebileceğiniz mirctr sohbet sitelerinde olmaya ne dersiniz.Çünkü en kaliteli ve en keyifli sohbetler sade ve sadece bizim sunucumuzda yaşanıyor.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Survivor AyşeSurvivor gönüllüler yarışmacılarından Ayşe Yüksel oyunlarda gösterdiği başarılarla ve azimiyle herkes tarafından takdir ediliyor.

Survivor 2021 gönüllüler Ayşe Yüksel kimdir nereli olduğunu merak ediyorsanız bu yazımızla size anlatmaya çalışacağız.

Survivor Ayşe Kimdir

Ayşe Yüksel 23 Mayıs 2000 yılı Düzce doğumludur.İlk ve ortaokulu kendi şehrinde okuyan survivor Ayşe masa tenisiyle spor hayatına başladı.Sonrasında halter’de büyük başarılara ulaşan yarışmacı genç halterci kategorisinde Türkiye 3. olmuştur.Spor dallarına merakından halterden sonra, voleybola geçiş yapan ayşe survivor 6 yıl oynadıktan sonra tenis antrenörlüğü yapmıştır.

Survivor Gönüllüler Ayşe‘ye başarılar diliyoruz..Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.