Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


Mirctr Mobil sitelerine hoşgeldiniz.. Sizlerde seviyeli, saygılı hoş sohbet geçirebileceğiniz mirctr sohbet sitelerinde olmaya ne dersiniz.Çünkü en kaliteli ve en keyifli sohbetler sade ve sadece bizim sunucumuzda yaşanıyor.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Survivor HayrettinSurvivor 2021 programından elenen Hayrettin’in hayatını merak edenler için paylaşmaya karar verdim.

Hayrettin survivor programında yarışmalardan çok kişiliği ve etrafındakileri birleştirmesiyle abiliğiyle ön plana çıktı.Hayrettin 1 ocak 1984 yılında doğmuştur.İlkokulu Ahmet Hamdi Tanpınar okumuştur.İlerleyen zamanlarda kendine yön veren Hayrettin üniversiteyi reklamcılık bölümünde okuyarak hayata emin adımlarla ilerledi.Okuduğu senelerde arkadaşlarıyla beraber komik eğlenceli videolar çekip bunu sosyal medya aracılığıyla paylaşmaya başladı.

Üniversite yıllarında aynı zamanda tiyatro yapan komedyen Kral Übü oyununda yaptığı rolüyle beğeni kazanıp ödül almaya başladı.Issız Adam filmini tiye alan bir video çekmiş olup o sıralar ünlü olmanın keyfini çıkarmaya başlamıştır.Bize en çok Hayrettin adında televizyon ekranlarında yaptığı show programıyla hayatımıza giriş yapmıştır..Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.