Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


Mirctr Mobil sitelerine hoşgeldiniz.. Sizlerde seviyeli, saygılı hoş sohbet geçirebileceğiniz mirctr sohbet sitelerinde olmaya ne dersiniz.Çünkü en kaliteli ve en keyifli sohbetler sade ve sadece bizim sunucumuzda yaşanıyor.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Toplu Taşıma YasağıZor geçirdiğimiz dönemlerde toplu taşıma yasakları bildiğiniz üzere 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız ile 20 yaş altı yasağı konulmuştu.

Bunların üzerine herkesin riayet etmesi gerekiyordu, bu şekildede devam ediyor olması coronavirüs anlamında iyi anlamda etki yapmıştı.Son dakika aldığımız habere göre İstanbulda toplu taşıma yasağında kısıtlamalar değişti.Bugünden itibaren istanbulda geçerli olmak üzere 65 yaş üzeri, 12 yaş altı çocukların binmesi yasaklanmıştır.

İstanbulda bundan böyle 20 yaş yasağı 12 yaşa kadar indirildi.İstanbul valiliğinden yapılan açıklama bu şekilde yayınlandı.Bakalım ilerleyen zamanlarda inşallah bu süreci daha düşük seviyeye çekilmesi planlanıyor.

8 ve 12. sınıf öğrencileri ile spor yapan gençlerimiz bu durumdan muaf olacaklar..1 Yorum

  1. İdris

    17 Şubat 2021 at 22:04

    Bu kararin arkasindayiz bu kurallara uyalim

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.