Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


Mirctr Mobil sitelerine hoşgeldiniz.. Sizlerde seviyeli, saygılı hoş sohbet geçirebileceğiniz mirctr sohbet sitelerinde olmaya ne dersiniz.Çünkü en kaliteli ve en keyifli sohbetler sade ve sadece bizim sunucumuzda yaşanıyor.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Tövbe DuasıTövbe Duası nasıl yapılır bilmeyenleriniz varsa bu yazımızda size elimizden geldiğince anlatmaya çalışacağız.

Tövbe Duası Nasıl Yapılır

Bugün regaib kandili olması sebebiyle bu yazıyı paylaşmak istedim.Birçoğumuz tövbe duasının nasıl yapıldığını duasını bilmediği için yada yalnış bilgi yüzünden tövbe istiğfaf yapamıyoruz.Tövbe Duası nasıl okunur ?

Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullahe’l-azim el-kerim. ellezi lâ ilahe illa huve’l-hayyü’l-kayyumü ve etubü ileyhi tevbete abdin zalimin li- nefsihi, la yemlikü li-nefsihi mevten vela hayaten vela nüşüra-h. Ve es-elühü’t – tevbete ve’l-mağfirete ve’l-hidayete lena, innehu, hüve’t-tevvabü’r-rahim.

Yukarıda yazdığımız gibi okumasını yapabilirsiniz.Mealinin çok uzun olması sebebiyle kısa anlatıcak olursak şuana kadar yaptığımız günahların affının cenabı Hak’tan tövbe ederek kabul olmasının en içten duygularımla niyaz ediyorum.

Umarım Günahlarımız affolur, bir daha doğru yoldan sapmayız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.